Atramenty i tusze

Berolina nie tylko sprzedaje i serwisuje sprzęt drukujący, ale również... obniża koszty drukowania. Jak to możliwe? To proste - wysoka jakość usługi i produktu zawsze ma wpływ na koszty prowadzenia biznesu. Odpowiednio dobrane atramenty do drukarek, profesjonalna naprawa drukarek, serwis drukarek, odpowiednio dobrane tonery (HP - to firma którą warto rekomendować w przypadku efektywnych tonerów). Tusze, tonery, serwis i naprawa - oto podstawy sprawnie przeprowadzonego zadbania o drukarki, które przełożą się na elastyczne, bezawaryjne funkcjonowanie sprzętu, a zarazem - całej Państwa firmy.

BeroTeam to podstawa wysokiej jakości działań, jakie prowadzi firma Berolina. To zgrany, profesjonalny zespół ekspertów, którzy znają maszyny od podszewki, pozwala na to, aby obdarzyli ich Państwo pełnym zaufaniem. W razie wystąpienia problemu - po prostu podnoszą Państwa słuchawkę telefonu, a zespół firmy Berolina zajmuje się już całą resztą.

Dla Państwa i dla wygody prowadzenia sprawnego biznesu firma Berolina uruchomiła forum internetowe oraz system e-zamówień. Kilka kliknięć, bez odchodzenia od monitora - sprawa jest załatwiona.

Wiemy wszystko o tuszach do drukarek. Państwo nie muszą już dokładnie zapoznawać się z tysiącami ofert, które pojawiają się w Internecie, które dochodzą do Was przez telefon... Wystarczy zdać się na zaufanego partnera, jakim jest Berolina dla wielu setek firm. Dzięki naszym staraniom będą Państwo zawsze wyposażeni w odpowiedni sprzęt, z odpowiednimi tuszami, w razie kłopotów - skierujemy do Państwa serwis - specjalistów w kategorii sprawna naprawa drukarek. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, po prostu wypełnij formularz na stronie internetowej lub zadzwoń - natychmiast zajmiemy się Twoim zgłoszeniem. Dzięki sprawnemu obiegowi informacji jesteśmy w stanie szybko reagować na kłopoty Klienta.