www.7milowy.pl
Lista zasług firmy 7milowy dla polskich przedsiębiorstw nie kończy się tylko na produktach, które dostarczają: Microsoft Business Solutions, Microsoft Dynamics CRM, oprogramowanie ERP czy SAP. Firma 7 milowy już na początku swojej działalności przyjęła odważne założenie że systemy SAP ERP sprawdzą się również w przypadku średniej wielkości firm. Po uwzględnieniu specyfiki działania takich firm powstał system SPRINT, który na wiele lat dał firmie przewagę nad konkurentami, których zresztą i tak nie było wielu na tym wysoko wyspecjalizowanych rynku IT.


www.hako.com.pl
Domena HAKO to od 1991 roku haft komputerowy oraz pokrewne techniki. Naszym klientom przedstawiamy projekt i opracowanie dowolnie wybranego wzoru. Za każdym razem służymy radą, jak dobrać optymalną formę, wielkość i kolory. W ofercie Hako znajduje się szeroka gama w produktów w kategorii haft komputerowy.


www.ramzes.pl
Małe i średnie przedsiębiorstwa, aby sprawnie poruszać się w dzisiejszej konkurencyjnej rzeczywistości biznesowej, potrzebują również najdoskonalszych i najbardziej precyzyjnych rozwiązań IT. Takie właśnie rozwiązania jak program księgowy, program magazynowy czy też ogólnie pojęte programy dla biur rachunkowych, prezentuje, dostarcza i wdraża firma Ramzes.